12 лютого 2023 21:53

Хосеп Гвардіола – про заміну Холанда: "Ерлінг мав пошкодження, він відчував дискомфорт"

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Астон Віллою» (3:1).

«Ми провели дійсно хорошу гру. Найкращі моменти були у другому таймі, хоча ми краще діяли у першій половині матчу. Було відчуття, що заб’ємо ще, але пропустили. Після 3:1 в АПЛ гра завжди стає відкритою.

Ми краще пресингували у другому таймі, краще контролювали м’яч, щось додалося. Наше розуміння з футболістами покращується.

Заміна Голанда у перерві? У Ерлінґа було пошкодження, він відчував дискомфорт. При 3:0 ми не хочемо ризикувати. Побачимо, як він почуватиметься у наступні декілька днів. Якщо він не буде готовий, то зіграє хтось інший. Сподіваюся, він відновиться», - сказав Гвардіола.