12 лютого 2023 21:36

"Ювентус" на своєму полі переміг "Фіорентину" у матчі з двома скасованими голами

Ювентус мінімально обіграв Фіорентину (1:0) у домашньому матчі 22-го туру чемпіонату Італії.

На 34-й хвилині Ювентус вийшов уперед зусиллями Адрієна Рабйо. Французький півзахисник замкнув подачу Анхеля Ді Марії.

Після перерви Душан Влахович збільшив перевагу туринців, проте гол серба у ворота колишньої команди було скасовано за допомогою системи VAR.

Наприкінці поєдинку Фіалки відігралися, але гол Гаетано Кастровілі було скасовано після перегляду відеоповтору через офсайд.

Ювентус здобув другу перемогу поспіль у Серії А та посідає дев’яте місце у турнірній таблиці. Фіорентина опустилася на 14-ту позицію.

16 лютого Ювентус прийме Нант в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Фіорентина цього ж дня зіграє з Брагою у плей-оф Ліги конференцій.