12 лютого 2023 20:33

"Манчестер Сіті" скоротив відставання від "Арсенала" завдяки перемозі над "Астон Віллою"

У рамках 23-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті приймав бірмінгемську Астон Віллу на Етіхад Стедіум.

Днем раніше лондонський Арсенал оступився проти Брентфорда і зіграв унічию (1:1), тому підопічні Хосепа Гвардіоли мали особливу мотивацію набрати три очки з бірмінгемцями, щоб скоротити своє відставання в турнірній таблиці від лідера до трьох очок напередодні очної з ним зустрічі 15 лютого.
Усі питання щодо переможця матчу гравцям Манчестер Сіті вдалося вирішити вже у першому таймі, коли команді Унаї Емері до перерви довелося аж тричі виймати м'яч із сітки власних воріт.

У другій половині зустрічі "містяни" більше грали за рахунком, тоді як Астон Віллі все ж вдалося відіграти один гол на 61-й хвилині завдяки зусиллям Оллі Воткінса. Проте цього виявилося замало для того, щоб здійсники камбек.

Таким чином, фінальний свисток зафіксував перемогу Манчестер Сіті з рахунком 3:1, а їхнє відставання від лідера таблиці в особі Арсеналу напередодні їхньої очної зустрічі посеред тижня скоротилося до трьох очок, при цьому не забуваємо, що "каноніри" мають ще один матч у запасі.

Манчестер Сіті - Астон Вілла 3:1
Голи: Родрі, 4, Гюндоган, 39, Марез, 45+1 (пен.) — Воткінс, 61