11 лютого 2023 18:01

Блогер: "Якщо ми хочемо прогресу Царенка та Волошина, то вони мають грати з гравцями основи"

Блогер Михайло Смоловий у Телеграмі поділився враженнями від другого тайму матчу "Динамо" - "Сілекс":

Стисло після другого тайму:

⁃ насилу дочекався замін, бо давайте чесно, от прям зараз позиційна атака Динамо без Циганкова та Буяльського мало чим відрізняється, від ротаньстайлу, а Циганкова тепер не буде завжди..

⁃ в малого Волошина є вже одна сильна якість на фоні Кабаєва - рух без м’яча, він досить мало стояв пасивно, як інколи Владислав восени, а кожного разу, коли м’яч опинявся в Дубінчака або ЦП створював варіант для передачі, це дуже хороша якість; шкода лише, що його зовсім не використовують, як болхендлера, на це цікаво подивитися в контексті наявності джерела загрози зліва окрім катбеків Дубінчака/Вівчаренка

⁃ рішення відкликати Дячука з оренди було поспішним

⁃ помітна різниця між звичкою грати в пас у складу на перші 65 хвилин та малих в решті гри; впала якість розіграшів; мінімальна кількість дотиків до м’яча у малих, усе через постійний пошук флангів, відтягування блоку за собою, щоб ЦЗ виконав лонгбол, воно мало має спільного з тим футболом, який доведеться грати в УПЛ

⁃ висновок простий, якщо ми хочемо прогресу Царенка та Назара, то вони мають грати з гравцями основи, це буде набагато корисніше для їх розвитку

⁃ дитячий склад грає в переважно свій дитячий футбол, який їм звичний, це ніяк не готує до гри за основу в УПЛ - просто гра заради гри і не більше

⁃ поки про систему говорити неможливо, вона майже відсутня, поодинокі моменти створюються в хаотичному порядку, типових системно відтворюваних ситуацій практично немає, епізоди, миті; тому ці 4:0 поки так само нічого не означають, як 0:4 на старті зборів

⁃ ми побачили 65 хвилин безперервних позиційних атак, де усе вирішується підкиданням монетки (coin toss), тож роботи ще непочатий край, але за неї уже взялися; завтра певно склад, який завершував матч розпочне з перших хвилин о 10:00, тому вже зрозуміло, що там буде