11 лютого 2023 17:56

Мудрик знову не вразив: відома оцінка українського вінгера "Челсі" за матч із "Вест Хемом"

Український півзахисник лондонського Челсі Михайло Мудрик отримав середню оцінку за свої дії в сьогоднішньому матчі 23-го туру англійської Прем'єр-ліги проти Вест Хема (1:1).

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі Челсі на матч 23 туру АПЛ з Вест Хемом, який відбувся сьогодні в Лондоні і завершився внічию (1:1). Українець провів на позиції лівого півзахисника 66 хвилин ігрового часу, після чого його замінили на марокканця Хакіма Зієша.

У середині першого тайму Мудрик віддав красивий пас, що розрізає, на Кая Хаверца, який відправив м'яч у ворота суперника, але арбітр скасував гол через мінімальний офсайд у німецького нападника Челсі.

Статистичний портал Sofascore поставив Мудрику оцінку 6,7 за дії у поєдинку з Вест Хемом, що є дев'ятим результатом серед футболістів Челсі, які виходили на поле.

Статистика Мудрика у матчі з Вест Хемом:

точність передач – 89%;
відбори – два;
виграні єдиноборства – чотири з п'яти;
вдалі спроби дриблінгу – нуль із однієї;
втрати м'яча – сім.

22-річний Мудрик провів за Челсі три матчі, але не відзначився результативними діями. Зазначимо, що минулого поєдинку з Фулхемом Михайла було визнано одним із найгірших футболістів «аристократів».

Наступний матч Челсі проведе 15 лютого проти дортмундської Борусії у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.