8 лютого 2023 20:53

"Шахтар" U-19 вилетів із Юнацької ліги УЄФА

У середу, 8 лютого, у поєдинку плей-офф 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА хорватський Хайдук U19 на своєму стадіоні приймав донецький Шахтар U19.

Цього сезону «гірники» успішно пройшли груповий етап, посівши друге місце у квартеті F. У матчах з Реалом, Лейпцигом та Селтіком команда Оскара Ратулутри набрала 10 очок і вийшли у плей-офф турніру.

Суперником Шахтаря на цьому етапі став Хайдук зі Спліту, який вдруге поспіль пробився до Юнацької ліги УЄФА.

У першому таймі команди мали кілька небезпечних моментів біля воріт, але відкрити рахунок так ніхто і не зміг.

У другому таймі гравці «Шахтаря» мали невелику перевагу, але наприкінці гри пропустили м'яч у свої ворота. На 82-й хвилині Вушкович влучним ударом відправив м'яч у сітку воріт «гірників».

За п'ять хвилин господарі залишилися у меншості після вилучення Вушковича, але Шахтар цим не скористався. Таким чином Хайдук обіграв донецьку команду з рахунком 1:0 і пройшов у 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, а «гірники» залишили турнір.