7 лютого 2023 11:38
2

"Йому не вистачало швидкості рішень". В Іспанії оцінили дебют Циганкова за "Жирону"

Популярне каталонське видання L`Esportiu дало свою оцінку дебютним хвилинам, які півзахисник збірної України Віктор Циганков провів у складі Жирони у матчі 20-го туру Ла Ліги проти Валенсії (1:0). Про це пише zbirna.com.

Наш хлопець вийшов на поле на 75-й хвилині і заслужив своїми діями від колег таку оцінку: «Він вийшов на останній відрізок матчу, щоб надати півзахисту господарів крила та спробувати закріпити переможний рахунок. Він це зробив, але в деяких моментах йому не вистачало швидкості рішень».

Цікаво, що хлопці з барселонського видання поки що не стали напружуватися і писати складне для каталонців прізвище українця, обмежившись лише сухим і звичнішим для всієї Іспанії ім'ям Віктор.

Шизиков понабирают в эксперды и слушают ихний бред.
Как писать фамилию,пусть проконсультируются у израильтян,там играл его папа!А по моему, за 10 минут он таки был заметен!