5 лютого 2023 16:50

Ярмоленко заробив пенальті та забив восьмий гол у сезоні: відео дій українця у матчі "Аль-Айна"

Український півзахисник Аль-Айна Андрій Ярмоленко заробив пенальті наприкінці першого тайму виїзного матчу 15-го туру чемпіонату ОАЕ проти Аль-Дафри, а також відзначився забитим голом після перерви.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі Аль-Айна на гостьовий поєдинок 15 туру чемпіонату ОАЕ проти Аль-Дафри.

У компенсований до першого тайму час, за рахунку 1:1, український півзахисник команди Сергія Реброва заробив пенальті, який впевнено реалізував нападник Толезського Коджо Лаба.

Одразу після перерви Ярмоленко забив третій гол своєї команди у матчі з Аль-Дафрою.

33-річний Ярмоленко провів у поточному сезоні 19 матчів, забив вісім голів і зробив чотири результативні передачі.

У середині другого тайму Аль-Айн обіграє Аль-Дафру з рахунком 4:1.