31 січня 2023 14:56

"Сумніваємось, що Коноплянку можна назвати лідером "Краковії": польська преса не в захваті від гри українця

Український півзахисник Краковії Євген Коноплянка був розкритикований після поєдинку 18-го туру польської Екстракласи проти Гурника Забже (2:0).

Євген Коноплянка розпочав гру з Гурником Забже зі стартових хвилин та провів на полі 73 хвилини, після чого був замінений. Оскільки українець регулярно виходить на поле у стартовому складі, польська преса має до нього підвищені вимоги, яких він поки що не виправдовує.

«Від нього очікується більше. Оскільки він грає у стартовому складі, його можна вважати провідним гравцем. Чи гра Коноплянки є такою, щоб його можна було назвати лідером команди? Сумніваємось.

Він надто багато разів пропадав з поля зору, граючи стоячи. Коноплянка має не просто дурити суперників дриблінгом, іноді йому потрібно просто забивати», – вважають журналісти порталу Dziennik Polski.

Коноплянка цього сезону провів 14 матчів у складі Краковії, в яких він забив три голи і зробив одну результативну передачу. Контракт Євгена із польським клубом розрахований до літа цього року.