31 січня 2023 12:19

"Динамо" допомагає відновити зруйноване відділення лікарні в Чернігові

Триває відновлення рентген-діагностичного відділення КНП "Чернігівська міська лікарня №3", який став першим спільним проєктом ФК "Динамо" Київ і UNITED24 з відновлення медичної інфраструктури.


У рамках меморандуму про співпрацю ФК "Динамо" Київ перерахував до фандрейзингової платформи UNITED24 10,2 мільйонів гривень, зібрані завдяки проведенню благодійного матчу з "Евертоном", який відбувся 29 липня у Ліверпулі. Кошти призначені для відбудови рентген-діагностичного корпусу КНП "Чернігівська міська лікарня №3", знищеного минулого року російським обстрілом.Чернігівщина та, зокрема, її обласний центр стали одним із регіонів, які прийняли на себе першу навалу ворога та досі оговтуються після значних руйнувань. На початку повномасштабного вторгнення росії Чернігів понад місяць перебував під безперервними обстрілами з артилерії та авіабомбардуваннями, внаслідок чого місто зазнало як непоправних людських втрат, так і масштабних руйнувань цивільної інфраструктури - шкіл, дитячих садків, лікарень, спортивних об'єктів і житлових будинків.


У Чернігові немає жодної лікарні, якої б не торкнулася російська агресія, і одним із критично важливих для міста об'єктів, що був серйозно пошкоджений внаслідок російських бомбардувань, стала Чернігівська міська лікарня №3. Під час активних бойових дій у регіоні лікарня повноцінно функціонувала, щоденно рятувала пацієнтів із пораненнями та проводила необхідні операції.