29 січня 2023 14:40

"Це рішення не давало мені спокою": екс-динамівець Морозюк вперше розкрив причини розірвання контракту з "Чорноморцем"

Микола Морозюк уперше відверто розповів про те, чому не залишився у Чорноморці після початку повномасштабної війни Росії проти України.


Микола Морозюк, про завершення ігрової кар'єри якого стало відомо нещодавно, розповів чому покинув Чорноморець після початку повномасштабної війни в Україні.

«З початком війни все перекинулося. Тільки з народженням моєї третьої дочки я зрозумів, що треба продовжувати жити. Коли почалося відродження українського футболу під час війни, я дуже хотів повернутись до Одеси, але зрозумів, що не зможу забрати сім'ю. Тому чесно сказав, що я не можу повернутись».


Морозюк заявив, що шкодує про те, що сталося. Екс-футболіст задоволений своїм спокійним завершенням кар'єри на Кіпрі.

«Це рішення не давало мені спокою. Потім надійшла пропозиція від футбольного клубу Красава. З сім'єю саме роздумували щодо зміни країни, де мова та менталітет будуть близькими нам. Я пограв тут, це цікавий проект», – сказав Морозюк в інтерв'ю сайту «Український футбол».


Нагадаємо, що Морозюк приєднався до Чорноморця у січні 2022 року, після того, як півроку був без клубу. Футболіст покликаний допомогти новій команді Романа Григорчука зберегти прописку в УПЛ.


Однак після початку війни в Україні Морозюк залишив країну, так і не зігравши за одеситів жодної офіційної гри.