28 січня 2023 21:24

"Інтер" завдяки дублю Мартінеса переміг "Кремонезе" й вийшов на другу позицію в Серії А

В рамках суботньої програми 20-го туру Серії А провели два матчі. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Італії 2022/23, 20-й тур

Кремонезе – Інтер – 1:2

Голи: Окереке, 11 – Лаутаро Мартінес, 21, 65

Інтер у виїзному поєдинку проти Кремонезе намагався змити ганьбу поразки від Емполі. Господарі досі не виграли жодного матчу в Серії А, тож все мало пройти гладко. Втім, старт зустрічі шокував міланців – Окереке ефектним ударом з-за меж штрафного поцілив у дальню дев'ятку воріт Онана. 1:0! В голові тіфозі "нерадзуррі" одразу ж виплив мем з Карлом Джонсоном...

На щастя для гостьових фанів, цей гол лише розлютив Інтер. Підопічні Сімоне Індзагі тотально домінували, сумарно завдавши 30 пострілів. Вже на 21-й хвилині тиск вилився у гол Лаутаро з пасу Джеко, а в середині другого тайму аргентинець оформив дубль (Едін знову асистував). 1:2!

Це був 10-й гол Мартінеса у сезоні – він став лишень третім легіонером в історії "нерадзуррі", якому вдалося забити 10+ м'ячів у чотирьох поспіль розіграшах Серії А.

Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу Інтера. "Змії" набрали 40 очок і обійшли Мілан, піднявшись на другу позицію в турнірній таблиці. Кремонезе залишається на дні.