27 січня 2023 22:56

Джерело: Клуб УПЛ може припинити існування через нових керівників

У ФК Львів відбулися зміни у менеджменті. Клуб поповнили одразу два функціонери. Журналіст Михайло Співаковський вважає, що це може бути поганим знаком для львівської команди.


За інформацією Співаковського, до ФК Львів прийшли Олексій Боровиков та Володимир Мазяр, які нібито намагатимуться витягнути команду із кризи. Клуб цього зимового трансферного вікна продав футболістів на суму близько 700 тисяч єрів, а запросив виключно вільних агентів.

«Олексій Боровіков прийшов у ролі кризового менеджера. Думаю, у його випадку це означає, що криза буде ще більшою. Як селекціонер прийшов Володимир Мазяр. Людина з різнокольоровою біографією. У його тренерській кар'єрі було вже вісім клубів. У кожному з яких відбувалися дивні історії.

Журналіст вважає, що насправді прихід цих фахівців може бути пов'язаний із бажанням власника клубу Богдана Копитка розформувати команду.

«Є така версія, що Копитко найняв цих фахівців, щоб вичавити з команди максимум і прикрити лавочку. Трансферна діяльність зараз не залежить від Олега Дулуба. Маю погані прогнози для Львова. Це один із явних кандидатів на виліт», – сказав Співаковський у програмі ТаТоТаке.

Зазначимо, що першу частину сезону Львів завершив на 16-му місці в турнірній таблиці. У команди в активі дев'ять набраних очок після 14 зіграних поєдинків. Від зони перехідних матчів Львів відокремлюють чотири бали, а від рятівного 12 місця – п'ять.