23 січня 2023 08:34

"Аль-Айну" було непросто грати вдесятьох": Ребров пояснив важку перемогу команди у меншості

Сергій Ребров прокоментував перемогу свого Аль-Айна над клубом Аль-Батаєх (3:2) у рамках 13 туру чемпіонату ОАЕ. Тренер залишився задоволеним результатом гри.

Сергій Ребров підкреслив, що після того, як його команда повела з рахунком 2:0 у першому таймі, ситуацію ускладнило вилучення Еріка (гравець отримав другу жовту картку у компенсований час першого тайму). Проте команда змогла досягти позитивного результату.

«Ми здобули заслужену перемогу, і я вважаю, що Аль-Айн добре грав до моменту вилучення Еріка. Наше завдання у другому таймі було дуже складним, тому що грати вдесятьох непросто, але ми змогли. Вітаю вболівальників із перемогою» – цитує Реброва сайт Аль-Айна.

Зазначимо, що в цьому матчі взяв участь і 33-річний український вінгер Аль-Айна Андрій Ярмоленко. Футболіст забив другий гол своєї команди у матчі.

Підопічні Реброва посідають сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ. Ця перемога дозволила їм скоротити до п'яти очок відставання від лідера Аль-Шарджі.