5 січня 2023 13:01

Алегрі розповів, як запасні допомогли "Ювентусу" з першою перемогою 2023-го

Масіміліано Алегрі прокоментував перемогу «Ювентуса» над «Кремонезе» (1:0).

"Ми знали, що буде важко. "Кремонезе" добре тисне і біжить. У першому таймі ми припустилися багато технічних помилок, у другому увійшли в гру краще. Ми ризикували біля свого штрафного майданчика, це велика помилка. На щастя, у мене у розпорядженні були важливі гравці в запасі, і вони впоралися зі своїм завданням: у нас було п'ять жахливих хвилин, але ми заспокоїлися, а потім Мілік забив чудовий гол.

Рабьо грав у фіналі ЧС, до вчорашнього матчу він не тренувався 7-8 днів. К'єза добре увійшов у гру, Паредес краще виглядав на фланзі. Ілінг увійшов у гру добре, Кін теж. Дуже важливо, що ми маємо такі варіації з лави запасних.

Ді Марія? Він сьогодні потренувався і вже виглядає краще. Подивимося. Анхель - гравець із незвичайними якостями. Він має бути гаразд. На жаль, йому завдали болісного удару, і ми сподіваємося, що скоро він буде готовий повернутися. Як і Погба, Влахович та Куадрадо. Нам потрібні усі”.