15 грудня 2022 23:40

"Чорноморець" та його новий бюджет: журналіст розкрив багатомільйонний кошторис одеського клубу на 2023 рік

Відомий футбольний журналіст Михайло Співаковський поділився своєю інформацією щодо ситуації всередині Чорноморця та майбутнього одеського клубу.


Співаковський заявив, що незважаючи на проблеми власників клубу, команда продовжить залишатися на плаву щонайменше весь наступний рік.


«За моєю інформацією підтверджено бюджет на 2023 рік, такий самий, як і минулого року у гривні. Тоді це було майже п'ять мільйонів доларів, зараз це три-три з половиною».


Також журналіст зазначив, що на команду під час зимового міжсезоння чекають оновлення, оскільки їй потрібне посилення для боротьби за виживання в УПЛ.


«Зараз триває селекційна робота. Команду покинуть кілька гравців: один із опорної зони та один із захисників», – сказав Співаковський у програмі ТаТоТаке.


Зазначимо, що раніше на нашому сайті вже була інформація про те, що Чорноморець продовжить свої виступи в УПЛ у другій частині сезону.


Чорноморець завершив першу частину сезону в УПЛ на 15 місці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 11 очок після 15 зіграних турів.