3 грудня 2022 17:12

"Я сказав би одне": англійський інсайдер поділився свіжою інформацією з трансферу Мудрика в "Арсенал"

Англійський футбольний журналіст та інсайдер Дін Джонс поділився своєю інформацією щодо можливого трансферу вінгера Шахтаря Михайла Мудрика до лондонського Арсеналу.


Дін Джонс вважає, що якщо Шахтар справді готовий продати 22-стрічкового українця за суму в 40 мільйонів фунтів стерлінгів з можливими наступними бонусами, то Арсенал цілком може розпочати переговори щодо трансферу вже цього зимового трансферного вікна.


При цьому, посилаючись на колишню інформацію у ЗМІ про апетити українського гранда, журналіст не вірить, що «гірники» будуть готові відпустити Мудрика за таку суму.


«З кожним тижнем трансфер набуває все більше сенсу. Давайте подивимося, чи готовий Арсенал викласти гроші, але я сказав би одне: насправді не впевнений, що ціна на Мудрика дійсно впаде прямо зараз», – заявив Джонс в інтерв'ю виданню GIVEMESPORT.


Нинішнього сезону у всіх матчах за Шахтар Мудрік провів 18 матчів, забив десять голів і віддав вісім результативних передач. Зазначимо, що контракт Мудрика із Шахтарем розрахований до 31 грудня 2026 року. Портал Transfermarkt оцінює футболіста у 15 мільйонів євро.