2 грудня 2022 20:39

Екс-президент "Ювентуса": "Інвестиції в Роналду виявилися надто дорогими"

Колишній президент «Ювентуса» Джованні Коболлі Джільї, який очолював клуб з 2006 по 2009 рік, поділився думками щодо ситуації з керівництвом «б'янконері».

«Судді дадуть оцінку діяльності керівників, і поки вина недоведена, презумпція невинуватості діє на всіх. Втім, «Юве» заплутався у ряді ситуацій, проблеми почалися ще давно.


Як бачите, коли Андреа Аньєллі став президентом - це було позитивною подією, але й ризикованим кроком, зважаючи на відповідальність, яка лежить на його прізвищі.

Перша фаза керівництва Аньєллі була вдалою, завдяки фундаментальній допомозі Беппе Маротти команда воскресла й виграла дев'ять чемпіонств Італії поспіль, але все змінилося після приходу Роналду.


Аньєллі хотів підписати Кріштіану, тому що це принесло б величезні прибутки від маркетингу і наблизило б «Ювентус» до перемоги в Лізі чемпіонів. Але Маротта не погодився з цим і залишив клуб.


В результаті, виявилося, що інвестиції в Роналду були надто дорогі. Разом із тим, Фабіо Паратічі, який наполягав на підписанні Кріштіану, втягнув «Юве» в нові інвестиції, які перевантажили баланс і поставили клуб у складне положення.

Не випадковість, що «Ювентусу» довелося залучити 700 мільйонів євро свіжого капіталу. Тим часом, траплялося ще більше помилок, таких як запрошення Мауріціо Саррі, тест на італійське громадянство Луїса Суареса або проєкт Суперліги.


Світогляд Аньєллі сильно змінився. У нього завжди було завищене бачення майбутнього «Юве» - наприклад, Суперліга. Також він занадто багато брав на себе і нехтував інформування ради директорів. Такого не можна робити з клубом, який розміщений на біржі», - сказав Джільї.


28 листопада стало відомо, що вся рада директорів «Ювентуса» пішла у відставку. Колишнє керівництво клубу звинувачується у відмиванні коштів. Новим президентом «Ювентуса» стане Джанлука Ферреро, також є інформація, що «б'янконері» спробують повернути Беппе Маротту на пост генерального директора.