30 листопада 2022 20:20
1

"Карфаген має бути зруйнований". Джерело назвало ціну, нижче якої Довбик не поїде до Європи з "Дніпра-1"

Нападник Дніпра-1 та збірної України Артем Довбик не приховує свого бажання спробувати сили у європейському топ-чемпіонаті. Поки що гравець тягне клуб до історичного чемпіонства.


У нинішньому сезоні Артем Довбик розриває, що у чемпіонаті України (11 голів – лідер гонки бомбардирів), що у Лізі конференцій (найкращий снайпер групового етапу з п'ятьма м'ячами).

ЗМІ знову відправляють форварда до Туреччини та Італії, особливо з урахуванням закінчення контракту, що наближається, але журналіст Михайло Співаковський впевнений, що до літа говорити про трансфер Довбика недоречно.

«Навіть якщо пропозиції є – Довбик має залишитися. Карфаген має бути зруйнований. Усі у клубі – від інвестора до спортивного директора – розуміють, що без Довбика чемпіонат не виграти. А колективне бажання виграти надмірне».

Також ведучий програми "ТаТоТаке" назвав ціну, яку боси Дніпра-1 попросять за свого лідера.

«За моєю інформацією, менш ніж за 10-12 мільйонів євро Довбика ніхто нікуди не відпустить. Це логічно, бо будь-яка сума понад 450 тисяч євро, які Дніпро-1 заплатив Мідтьюлланду, буде поділена навпіл із данським клубом».

Нагадаємо, що Артем перейшов у Дніпро-1 влітку 2020 року. Його контракт із командою Олександра Кучера дійсний до 31 грудня 2023 року. Портал Transfermarkt оцінює гравця у шість мільйонів євро.
Вони й з Довбиком не виграють. Більше того, далеко не факт, що сам чемпіонат вдасться нормально дограти...