30 листопада 2022 09:59
1

Джерело: Ротань може увійти до штабу Реброва у збірній України, Петракову підшукали нову роботу

Футбольний журналіст Михайло Співаковський поділився інсайдерською інформацією щодо можливого майбутнього Олександра Петракова на посаді головного тренера національної збірної України.


Співаковський заявив, що є два основні варіанти розвитку подій, за обох з яких національну команду таки очолить Сергій Ребров, а Петраков рано чи пізно залишить свою посаду. Питання лише у тому, хто саме готуватиме команду до поєдинку з Англією 26 березня.

«Варіант А: Ребров приходить до березня, Петраков відступає і він готує команду до матчу з Англією. Варіант Б: Петраков готує команду до Англії, Ребров приходить влітку та готує команду на наступні матчі».


При цьому журналіст наголосив на ймовірності того, що Петраков не залишиться без роботи після виходу з національної збірної. Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань може увійти до майбутнього тренерського штабу Реброва, і тоді Петраков займе його місце.


«Є підваріант С, що, можливо, навіть Ротань увійде до штабу Реброва, тому Петраков може почекати на фінальну частину молодіжного Євро-2023, щоб потім дуже ймовірно отримати посаду головного тренера молодіжної збірної», – сказав Співаковський у програмі ТаТоТаке.


Зазначимо, що УАФ зацікавлена у послугах Сергія Реброва як головного тренера національної збірної України. Однак, на даний момент він є тренером Аль-Айна з чемпіонату ОАЕ, а його контракт з клубом діє до літа 2023 року.


При цьому збірній Україні необхідно вже наприкінці березня стартувати у кваліфікації на ЧЄ 2024. Нашій команді у групі протистоятимуть Італія, Англія, Північна Македонія та Мальта.

Дай бог,что бы не было так,как в басне- Квартет!