28 листопада 2022 21:25

Зозуля повідомив, що представники ФІФА вилучили в іспанських фанатів прапор полку "Азов", який ті розгорнули на трибунах

Український нападник Роман Зозуля повідомив, що на матчі ЧС-2022 Німеччина - Іспанія з трибун було вилучено прапор з символікою полку «Азов».


«ФІФА - жертви російської пропаганди.

Вчора під час матчу Німеччина - Іспанія іспанські вболівальники розгорнули великий прапор України з символікою нашого героїчного полку «Азов». За кілька хвилин з’явились представники ФІФА і вилучили прапор за те, що він порушує якісь там стандарти в їхніх головах і є нібито забороненим.

Весь світ захоплено спостерігав за титанічним протистоянням наших захисників Маріуполя. Весь світ бачить, хто є країною-терористом і чиї військові - це окупанти, злочинці, терористи, садисти і зеки. Але у зазомбованій ФІФА нічого не бачать і не чують.

Сподіваюсь, що УАФ і Міністерство молоді та спорту теж відреагують на таку ганебну поведінку представників ФІФА, а ті одноклітинні організми, які заборонили підіймати наш прапор на трибунах, попросять вибачення і врешті вивчать історію питання не за кремлівськими темниками», - написав Зозуля.