27 листопада 2022 17:00

Бельгія несподівано програла Марокко на ЧС-2022

Фото - ua.depositphotos.com

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу у Катарі збірна Бельгії несподівано програла команді Марокко з рахунком 0:2.

Перша половина зустрічі пройшла без забитих голів. Цікаво, що наприкінці першого тайму Хакім Зієш забив свій гол, скасований після підказки VAR.

Після перерви бельгійська збірна мала ініціативу, але перший м’яч забили марокканці: прямим ударом зі штрафного відзначився Абдельхамід Сабірі. А вже у компенсований час свій гол забив Закарія Абухлаль.

Після цього матчу збірна Марокко набрала 4 очки та вийшла у лідери групи F. У Бельгії 3 очки в активі та друга позиція. В іншому матчі квартету сьогодні зіграють збірні Хорватії та Канади, початок гри о 18:00 за київським часом.

У третьому турі групового раунду ЧС-2022 Бельгія зіграє з Хорватією, а Марокко гратиме проти Канади.