27 листопада 2022 16:15

"Аль-Айн" Реброва зазнав прикрої поразки на зборах: Ярмоленко провів черговий безрезультативний матч

У п'ятницю, 25 листопада, Аль-Айн українського тренера Сергія Реброва програв у товариському матчі клубу із Саудівської Аравії Аль-Таавон (1:2) у рамках підготовки до другої частини сезону у першості ОАЕ.

Єдиний гол у складі команди Реброва забив аргентинський півзахисник Маттіас Блазіус, проте на той час Аль-Айн вже поступався з рахунком 0:2 після двох пропущених м'ячів у перші 45 хвилин товариської зустрічі.

У цьому поєдинку також взяв участь і український 30-річний вінгер Андрій Ярмоленко, який вийшов на поле з перших хвилин гри.

Зазначимо, що першу частину сезону Аль-Айн закінчив на шостому місці у турнірній таблиці, маючи в активі 17 очок після десяти зіграних матчів. У всіх цих іграх взяв участь і Ярмоленко, який відзначився трьома голами та трьома гольовими передачами.

Від лідера чемпіонату "Аль-Ахлі" команда українського тренера відстає на п'ять очок.

Перший офіційний матч у другій половині сезону у Аль-Айна заплановано вже на 19 грудня проти клубу Бані Яс у рамках чемпіонату ОАЕ.