28 вересня 2022 17:49

Мудрик знайшов очевидну причину результату із Шотландією

Вінгер збірної України Михайло Мудрик підсумував протистояння з Шотландією, результат якого не дозволив "синьо-жовтим" виграти групу Ліги націй та повернутись в еліту.


"Були моменти, коли м'яч не летів, коли чудо-сейви були, коли просто не могли влучити в ворота. Я не знаю. Такі моменти складно коментувати. Коли м'яч летить в дев'ятку, а воротар відбиває, то як це можна назвати? Такі моменти бувають. Я вважаю, що наша команда перегравала суперника в усіх компонентах. Але невезіння завадило нам виграти цей матч.


Скажу чесно: коли вболівальники підтримують нас так, як сьогодні, то просто неможливо грати погано. Після гри ми зробили коло, і я ще раз підійшов до вболівальників, ще раз їм поаплодував. Настільки класно, коли люди не просто приходять і дивляться футбол, а приходять і вболівають.

Я бачив, як очі наших вболівальників горіли нашою грою, нашим результатом. Це багато чого варте. Хочу подякувати всім вболівальникам. Так, як ви сьогодні вболівали, це дуже приємно. Дякую", – сказав Мудрик у коментарі УАФ.