25 вересня 2022 11:07

Колумбія влаштувала погром з голом Хамеса та розкішним асистом колишньої зірки УПЛ, яка грає на Росії

Збірна Колумбії провела перший поєдинок під керівництвом нового тренера Нестора Лоренцо й святкувала перемогу.

Товариський матч

Колумбія – Гватемала – 4:1

Голи: Родрігес, 40, Сіністерра, 57, Борре, 76, Аспрілья, 89 – Сантіс, 90

"Кавомани" захопили ініціативу одразу ж. Відзначитись вдалось наприкінці першого тайму, коли Хамес Родрігес, який лише нещодавно перебрався в Олімпіакос, розібрався з оборонцями та пробив над кіпером.

По перерві колумбійці ще тричі забили. Окрасою став останній четвертий гол, коли Хорхе Карраскаль шведою вирізав на Аспрілью, а той вразив ворота, накрутивши оборонців. Асистент, до слова, колись запалював у футболці Карпат, а зараз за криваві гроші виступає у ЦСКА Москва.

Гватемала зуміла відповісти одним голом аж на 90 хвилині після обрізки суперника. Фінальні 4:1. Жодна з команд, до слова, не їде на чемпіонат світу 2022 року.