15 вересня 2022 14:23

Ярославського підозрюють у несплаті 20 млн грн податків: деталі справи за участю компаній президента "Металіста"

Бюро економічної безпеки України заявило про викриття двох компаній у укритті від сплати податків, пов'язаних із президентом Металіста Олександром Ярославським.

Дві компанії, які належать власнику Металіста Ярославському, підозрюються БЕБ в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.


Одна із фірм належить власнику харківського клубу повністю, а інша – побічно. Про це повідомляє Економічна Правда.


«У ході досудового розслідування кримінального провадження співробітники БЕБ викрили дві компанії, які задіяні у схемі ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Внаслідок чого вони ухилилися від сплати податку майже на 20 мільйонів гривень.


Одне з підприємств безпосередньо належить відомому українському бізнесменові, інше суспільство належить йому опосередковано через пов'язану компанію», — сказано у заяві ВЕБ.


Слідство встановило, що обидві компанії належать до гірничодобувної промисловості та протягом 2021-2022 років документально відобразили купівлю газоподібних енергоресурсів у акціонерного товариства.

Нагадаємо, у лютому цього року кортеж Ярославського на смерть збив чоловіка. Наступного дня президент Металіста одразу ж вилетів до Лондона та протягом півроку в Україні не з'являвся.


Фото - Liga.net