15 вересня 2022 09:14
8

New Balance представляє нову форму "Динамо" сезону 2022/23

New Balance сьогодні представляє домашній, виїзний та третій комплекти форми ФК «Динамо» Київ на сезон 2022/23.


Вже п’ять сезонів поспіль New Balance є офіційним спортивним партнером ФК «Динамо» Київ, кожного сезону представляючи новий ексклюзивний дизайн ігрової форми клубу.


Нова форма ФК «Динамо» Київ сезону 22/23 – це символ єдності футболістів та фанатів клубу. Ми всі боремось за єдине. В кожній грі ми розповідаємо про нашу спадщину, підтверджуємо те, ким ми є і зосереджуємось на тому, куди ми рухаємося. А рухаємося ми всі до одного – до перемоги.


Домашня форма представлена в біло-блакитних кольорах, включаючи круглий виріз, шеврон ФК «Динамо» Київ, прапор України, логотип New Balance та надпис FCDK на звороті.Діагональна смуга, що розташована вздовж всієї футболки, — це данина історії та традиціям клубу. Саме в формі з синьою смугою футболісти «Динамо» Київ виграли свій перший титул чемпіона СРСР в 1961 році, розпочавши нову еру в радянському футболі – еру київського «Динамо».Виїзна форма також відрізняється унікальним дизайном і виконана в синьо-блакитних кольорах. Натхненням при створенні домашньої та виїзної форми став один із напрямів вуличної культури, а саме графіті, намальовані фанатами клубу в різних куточках Києва. Мистецтво графіті — це сучасне вираження та відображення культурного розмаїття. Використання на формі елементів, притаманних для цього виду вуличного мистецтва, віддає належне Києву та символізує єдність команди з містом та фанатами.Окремої уваги заслуговує третій комплект форми, який виконаний в національних кольорах та включає шеврон ФК «Динамо» Київ, прапор України та логотип New Balance. Форма виконана переважно у жовтому кольорі з додаванням синіх елементів - на рукавах футболки розміщені сині вставки, а горловина доповнена синьою смужкою. На передній частині футболки зображено абревіатуру FCDK у вигляді великих графічних літер, розташованих вертикально. Шорти та гетри, в свою чергу, декоровані бічними блакитними смужками. Використання в третьому комплекті форми жовто-блакитних кольорів має особливе значення. Це символізує єднання українців у їх прагненні до перемоги.Форма розроблена зі застосуванням передової технології NB Dry для забезпечення високої продуктивності та щоб допомогти гравцям зберегти сухість та відчуття комфорту від першого до останнього свистка.


Новий хвилястий дизайн також представлений у воротарських комплектах форми, виконаних в чорному та зеленому кольорах, а третій комплект у жовтому.


Капітан команди Сергій Сидорчук: «Зараз думки та прагнення кожного українця лише про глобальну перемогу нашої країни. Мужній український народ відстоює свою незалежність та свободу, а ми, футболісти «Динамо», у свою чергу докладемо всіх сил, щоб порадувати їх яскравою грою та добрими результатами. Важливо, що країна не стоїть на місці, незважаючи на важку ситуацію, ми розвиваємося, в тому числі і на спортивному напрямі. Нова ексклюзивна форма від New Balance це позитивний сигнал для нас - навіть під час війни футбол у нашій країні рухатиметься вперед. Слава Україні!»


Продаж нової форми розпочнеться 16 вересня в офіційних інтернет-магазинах https://newbalance.ua/fcdynamo та https://fcdynamo.com/shop, а також в магазині ФК «Динамо» в Києві за адресою Музейний провулок, 2. Починаючи з 20 вересня нова форма з’явиться у продажу в обраних концептуальних магазинах New Balance.


Фото: ФК "Динамо"

В подібній формі Спартак двічі 4-1 )))
Виглядає супер, мені подобається
В той час коли вся європа переходить на нестандартні кольори ми вперто тримаємось за синьо-білій стиль.
Сховати
Dellmar, було дуже странно побачити Динамо у салатових кольорах, чи у красних кольорах. Я вважаю у кожній команди має бути свій стиль та кольори
Сховати
Червоних*
Dellmar, а нагадайте мені, хто з європейских клубів в учорашніх матчах ЛЧ грав не у своіх традиційних клубних кольорах?
Dellmar, ну берхня же. У "всієї Європи" перший комплект форми завжди в історичних кольорах команди. Граються же вже рідше 2-им комплектом, а частіше з 3-ім.

Зараз у нас 3-ій комплект жовтого кольору, 2 року тому був чорно-зелений. Чим не нестандартно?

На чужому березі завжди трава зеленіша, правда?
Перший і третій комплект - топ

NB останнім часом радує дизайном форми, що в минулому році, що в цьому.