Тен Хаг про 1:0 з "Саутгемптоном": "Був і добрий футбол, але МЮ виживав останні півгодини"
Головний тренер «МЮ» Ерік тен Хаг підбив підсумки гри з «Саутгемптоном»(1:0).
«Перемога має стати стандартом для «МЮ», нормальним явищем. У той же час, потрібно і святкувати кожну перемогу, бо за неї доводиться боротися.
Ми зробили урок із матчу з «Брентфордом». Є куди зростати, але були й відрізки справді гарного футболу. Однак останні півгодини ми виживали – у цьому аспекті ми можемо стати кращими.
Ми не завжди чинили тиск на того, хто володіє м'ячем, але захисники трималися компактно і впевнено йшли до єдиноборства. Я вірив, що вони впораються.
Удар Бруну був чудовим, проте цей гол став наслідком командної роботи.
Ми починали комбінації з глибини, і одразу після перерви у нас чудово виходило. Однак слід якісніше працювати з м'ячем при володінні.
Перемога над Ліверпулем вселила в нас віру в себе, ми знали, що здатні тягатися з однією з найкращих команд світу. Але початок сезону видався загалом дуже складним, має бути багато важкої роботи, кожен у команді має це розуміти», – сказав тен Хаг.