14 серпня 2022 21:48

Тухель: "Думав, що при рукостисканні ви дивитеся в очі. Конте мав іншу думку"

Головний тренер "Челсі" Томас Тухель прокоментував інцидент з Антоніо Конте після матчу з "Тоттенхемом" (2:2)

"Я думав, що при рукостисканні ви дивитеся один одному у вічі. Він мав іншу думку. Це все було не потрібно, але багато речей були також не потрібні.

‎Був явний фол на Каї Гаверці, а ситуація продовжується і продовжується. Рішарлісон був у офсайді. І з якого часу як можна смикати за волосся на футбольному полі?

Ми домінували 90 хвилин. Ми були небезпечні, були голодні, то був топовий виступ. Мені шкода всіх моїх гравців, що ми не отримали того результату, якого заслужили», — прокоментував Тухель.

Також німецький фахівець зазначив, що між тренерами не було жодних проблем у момент першої суперечки – на 70-й хвилині обидва отримали попередження після голу П'єр-Еміля Хейбьєрга.

Після фінального свистка арбітр Ентоні Тейлор показав Тухелю та Конте червоні картки за чергову сутичку.