13 серпня 2022 23:24

Ігнатенко допоміг "Бордо" вийти в лідери Ліги 2: українець провів повний матч та отримав попередження

У домашньому матчі третього туру другого французького дивізіону Бордо обіграв Ньор (1:0). Команда поки не пропустила жодного гола у новому сезоні.

Єдиний м'яч у складі "жирондинців" на 61-й хвилині матчу забив французький форвард Логан Делор'є-Шобе.

Українець Данило Ігнатенко вийшов у стартовому складі Бордо на позиції центрального півзахисника та провів на полі 90 хвилин. У пасиві хавбека є жовта картку, яку він отримав за три хвилини до кінця матчу.

Після цієї перемоги Бордо вийшов на друге місце у турнірній таблиці французької Ліги 2. Команда набрала однакову кількість очок з Генгамом і поступається йому лише за різницею забитих та пропущених м'ячів.

25-річний Ігнатенко виступає за французький клуб із січня цього року. Данило провів у складі Бордо 14 матчів, забив один гол і зробив чотири результативні передачі.

У четвертому турі Бордо зіграє на виїзді із Греноблем 22 серпня.