13 серпня 2022 22:23

"Вільяреал" на класі розбив "Вальядолід"

Доволі цікавий поєдинок провів Вільяреал, який приїхав у гості до Вальядоліда. Гості видали непоганий перший тайм, майже нічого не дозволивши новачку Ла ЛІги й завдавши 6 ударів проти одного – втім, відкрити рахунок не вдалося. По перерві ж ініціативу перехопили господарі. "Королівський клуб" мав 10 пострілів по воротах, в той час як у "жовтої субмарини" довгий час був всього один.

Втім, він же став результативним. На 49-й хвилині Піно переграв суперника на правому фланзі, увійшов на край штрафного та викотив передачу на дальню стійку. Ніколас Джексон спокійно замкнув. На 81-й же "підводники" подвоїли перевагу зусиллями Баени, якого випустили на заміну – Алес відгукнувся на пас Чуквуезе й з лінії штрафного пробив точно в лівий нижній кут. 0:2

На 89-й він ще й дубль оформвв, шедеврально закрутивши м'яч з-за меж карного майданчика в дальню дев'ятку. 0:3! Вільяреал на класі громить Вальядолід.

Вальядолід – Вільяреал – 0:3

Голи: Джексон, 49, Баена, 81, 89