10 серпня 2022 22:15

Ліга конференцій. Данія вичавила максимум, хорватський "Хайдук" встояв перед натиском португальців

Третій кваліфікаційний раунд Ліги конференцій – це 64 команди, розділені на 32 ігрових протистояння. У кожному протистоянні – по два матчі без правила виїзного гола. Переможці пройдуть до раунду плей-офф кваліфікації Ліги конференцій, переможені за сумою двох матчів попрощаються з єврокубками.


Перші матчі відбулися тиждень тому. Базова дата матчів у відповідь – 11-го серпня. Але деякі матчі відбулися раніше. Тут – про їхні результати.

"Гзіра" (Мальта) - "Вольфсберґер" (Австрія) 0:4 (перший матч - 0:0)
Голи: Барібо 12, Баумгартнер 33, Рохер (пен.) 59, Боаке 84

Вилучення: Скеррі 52 (дві жовтих, "Гзіра"), Джефферсон 65 (дві жовтих, "Гзіра")

"Гзіру" вистачило рівно на половину протистояння з представником Австрії. У гостях мальтійці відстояли почесну нічию 0:0, однак вдома прогоріли 0:4. Без шансів.

Воно, мабуть, і на краще, адже переможець цієї пари виходить на переможця пари "Мольде" - "Кішварда". І австрійцям точно до снаги зупинити норвежців, які є нашими конкурентами в Таблиці коефіцієнтів. Мальтійцям було б важче.

Б36 Торсхавн (Фарерські острови) - "Віборґ" (Данія) 1:2 (перший матч - 0:3)
Голи: Пржибильськи 79 - Мортібер 64, Джатта 86

Гарна була спроба від фарерців. Програвали мінімально, але наприкінці матчу зрівняли рахунок й претендували на те, аби відібрати від данської Асоціації деякі очки-єврокоефіцієнти. Однак клас є клас. "Віборґові" вистало десяти з лишком хвилин, щоб повернути собі перевагу та закрити матч (і протистояння) на свою користь.

"Віторія Гімарайнш" (Португалія) - "Хайдук" (Хорватія) 1:0 (перший матч - 1:3)
Гол: Андерсон Сілва 5

Вилучення: Тіаго Сілва 77 (дві жовтих, "Віторія Гімарайнш")

Цей результат хорватського представника заслуговує на повагу. Хорватія вже втратила двох учасників і "Хайдук" після жеребкування теж не виглядав однозначним фаворитом пари. Але вдома команда перемогла 3:1, а на виїзді витримала шалений тиск після швидкого пропущеного. 3:2 за сумою двох матчів, але далі у "Хайдука" ще складніше завдання – іспанський "Вільярреал".