10 серпня 2022 20:05
1

Усім би так у 77 років: відео техніки прийому м'яча від Луческу у матчі "Штурм" – "Динамо"

Динамо вчора здолало Штурм (2:1) у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів після 120 хвилин протистояння в Австрії.

Головний тренер біло-синіх Мірча Луческу став одним із хедлайнерів учорашнього протистояння. Румунський наставник у свої 77 років технічно підробив собі м'яч, який залишив межі поля.

Основний час матчу завершився перемогою Штурма з рахунком 1:0, що дозволило перевести гру на додатковий час. Динамівці змогли переламати хід гри завдяки голам Костянтина Вівчаренка, що вийшов на заміну, в першому екстра-таймі і Віктора Циганкова в другому.

Луческу після поєдинку зі Штурмом зізнався, що переживав за результат протистояння з австрійським клубом.

Нагадаємо, Динамо посперечається за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів із Бенфікою Романа Яремчука. Матчі у плей-офф раунду кваліфікації відбудуться 17 та 23 серпня.

До речі, обидві команди минулого року грали між собою у групі ЛЧ (0:0, 0:2).
Луческу до речі, був відовим футболістом, і в 77 років років виконує такий технічний прийом, що лише підтверджує рівень майстерності, яку, як відомо в магазині не купиш. Бесєдін таке не виконає ніколи.