5 серпня 2022 19:12
1

"Найпривабливіша пропозиція за увесь час". Циганик назвав клуб, який готовий заплатити великі гроші за Мудрика

Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE повідомив, що днями французька Ніцца зробила спробу підписати вінгера Шахтаря та збірної України Михайла Мудрика. Клуб Ліги 1 перебив усі пропозиції стосовно 21-річного футболіста, які робили до цього Баєр і Брентфорд.


- Я не знаю, чи готовий продавати Мудрика Ахметов, чи ні. На сьогоднішній момент, на сьогоднішній день на 18:29, Мудрик залишається в Шахтарі. Хоча хочу вам сказати, що днями була найпривабливіша за увесь час пропозиції. Була вона від Ніцци і це було реальна пропозиція, і вона перебивала усі пропозиції, які були до цього від Баєра та Брентфорда.

Але поки що він ще в Шахтарі. Повторюся, Ніцца дійсно хотіла Мудрика, Ніцца дала великі гроші, вона перебила усі пропозиції, які були до цього, але Шахтар поки ще тримається. Можливо, гірники чекають більше, може 40 млн, 50, 100? Я не знаю. Але можна не дочекатися.

Нагадаємо, остання озвучена у ЗМІ ймовірна сума трансфу, яку пропонували за Мудрика, становила 20 млн євро.
немає новин щодо улюбленного клубу?
- немає проблем, продовжуємо "мусолити" замусолені "кротячі хвантазії" про гравця, який навіть на рівні УПЛ нічим особливим не відзначився...!!!((