26 липня 2022 12:25
2

Віктор ВАЦКО: "Представники старого "Дніпра" вже багато розказали, що принципи класно згадувати тоді, коли це вигідно"

Коментатор Віктор Вацко поділився думкою щодо заяви «Дніпра-1» з приводу призначення Ігора Йовичевича головним тренером «Шахтаря».


«Гарно написано, нічого не скажеш. Мирон Маркевич, Руслан Ротань, Артем Федецький, Євген Селезньов, Євген Коноплянка, багато інших, хто грали в останній рік існування того старого-доброго «Дніпра», якого любили вболівальники, заради якого заповнювали трибуни стадіону… В різних інтерв’ю ці люди вже багато розказали про те, що такі принципи, як взаємоповага, прозорість та щирість, класно згадувати саме тоді, коли згадувати їх вигідно.

А коли невигідно, можна всіх, кому винен гроші по контракту, зі всією взаємоповагою та щирістю послати. А потім помножити на нуль свої борги. Для цього із максимальною прозорістю просто додати до старої назви клубу рисочку й одиничку, перемалювати емблему й вперед, до нових звершень», - сказав Вацко.


Тобто чорно-рижі аферисти нічим не кращі ніж власник "того старого-доброго «Дніпра»", так вітя? АХАХ!
Міг згадати й свої особисті приклади принципів. Памятаю як під час іловайських котлів та анексії Криму "Вітя 2 см" не вбачав нічого поганого в підробітках на Радіо Вєсті