23 липня 2022 23:07

"Чорноморець" зіграв унічию з "Оболонню" у спарингу, Русіна видалили з поля

У Києві відбувся спаринг, в якому «Оболонь» і «Чорноморець» розійшлися без забитих м'ячів (0:0).

Товариську гру, яку було заплановано на 16:00, через неймовірну спеку в столиці перенесли на годину. Команди вийшли на поле «Оболонь-Арени» о 17-й годині.

Роман Григорчук обрав той же стартовий склад, що й тиждень тому в Молдові: Непогодов, Путря, Селін, Джеймс, Єрмаков, Кравченко, Кузик, Політило, Штогрін, Русин, Брагару. Початок був за одеситами, непогані моменти мали Джеймс та Кузик. Втім, господарям вдалося зберегти рахунок нічийним – 0:0, футболісти відправились на відпочинок.

Другу половину краще розпочали кияни. Ворота Паста, який в перерві замінив Непогодова, врятувала поперечина. Впродовж тайму «моряки» втратили двох гравців – прямі червоні отримали Русин та Джеймс. Взагалі арбітр протягом гри не скупився на покарання для одеської команди. Жовті картки отримали Русин, Кравченко та Брагару. Втім, команди закінчували гру не в форматі 9 на 11. За згодою «Оболоні», в складі одеситів вийшов Родіон Плакса.

Підсумковий рахунок – 0:0. «Чорноморець» знову не пропустив. 30 липня одеська команда повернеться в Київ, щоб зіграти проти «Металіста 1925».