22 липня 2022 17:23

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: "Міг зіграти проти Мбаппе, але в 45-річному віці так і не вийшов на поле"

Колишній голкіпер «Динамо» та збірної України Олександр Шовковський розказав, якого форварда найбільше боявся.


- Не можу сказати, що в мене був страх перед кимось з гравців. Коли футболіст чогось боїться, йому не варто виходити на поле. Я грав проти Давідса, Зідана, Десаї, Дель П’єро, Матеуса, Бекхема, Роналдо, Мессі… Але я більше зосереджувався на своїх діях та сильних якостях, щоб проявити їх максимально.

- Оберіть найкращий склад з футболістів, проти яких ви грали.

- Касільяс, Буффон, ван дер Сар, Кан - будь-кого з них можна сміливо ставити в ворота. Каннаваро, Пануччі, Неста, Роберто Карлос, Давідс, Зідан, Матеус, Бекхем, Роналдо, Мессі…

В мене була можливість зіграти й проти Мбаппе, але в 45-річному віці я так і не вийшов на цей матч.

Не пам’ятаю, чи грав я проти Роналду. Ні, мабуть, не грав.

А ще Куман. Ні, Кумана тоді вже не було. Гвардіола, але його не можна назвати таким вже видатним футболістом. Він був більше лідером команди в середині поля, через якого йшла вся гра. Але потім він чудово проявив себе як тренер.

Можна перераховувати дуже довго, - сказав Шовковський.

Нагадаємо, 7 жовтня 2020 року в 45-річному віці Шовковський потрапив у заявку на товариський матч збірної України проти Франції, оскільки Андрій Пятов, Андрій Лунін та Юрій Паньків здали позитивний тест на ковід. Місце в воротах тоді зайняв Георгій Бущан, а Шовковський провів матч на лаві запасних.