13 липня 2022 21:06

"Зоря" у спарингу розгромила команду четвертого дивізіону Польщі

У другому спарингу на літньому тренувальному зборі луганська “Зоря” зустрічалася з польським клубом із четвертого дивізіону “Легіоновією”.

Підопічні Патріка ван Леувена відкрили рахунок вже на першій хвилині за допомогою стандарту: Снурніцин замкнув подачу від кута поля. Відповідь від поляків не змусила себе довго чекати, і “Легіоновія” реалізувала пенальті. Наприкінці тайму знову ж таки стандарт змінив цифри на табло: Луньов прекрасним ударом зі штрафного перекинув стінку і влучив точно у дев’ятку.

В другому таймі “Зоря” виглядала більш впевнено, а суперник вже дуже втомився. Безбородько, котрий вийшов по перерві, записав до свого активу гол плюс пас. Також і добре себе проявив Чурко, котрий забив третій м’яч луганців.

Це перша перемога “Зорі” на зборах у Польщі. Нагадаємо, що 8 липня луганці поступилися “Легії” з рахунком 1:2.

“Легіоновія” (Леґьоново, Польща) – “Зоря” (Луганськ, Україна) 1:4

Голи: 5 (пен) - Ігор Снурніцин 1, Максим Луньов 43, В'ячеслав Чурко 52, Денис Безбородько 66

“Зоря” 1 тайм: 53. Дмитро Мацапура (ГК), 77. Олег Данченко, 32. Максим Імереков, 74. Ігор Снурніцин, 38. Максим Сміян, 29. Єгор Назарина, 14. Максим Хлань, 68. Крістіан, 8. Максим Луньов, 9. Дмитро Мишньов, 11. Олександр Гладкий

“Зоря” 2 тайм: 1. Олександр Сапутін (гк), 2. Даніл Скорко (91. Даниїл Алефіренко 77), 44. Арсеній Батагов (4. Юрій Дудник 85), 16. Назар Байрук (27. Тимофій Сухар 77), 19. Ахмед Алібеков, 6. Максим Казаков, 17. Денис Нагнойний, 3. Ярослав Кисіль (24. Абдулла Абдуллаєв, 77), 18. Юрій Тлумак, 20. В'ячеслав Чурко, 37. Денис Безбородько