4 липня 2022 17:36

Журналіст: "Динамо" розглядатиме варіант із працевлаштуванням Супряги в інший клуб"

Коментатор Віктор Вацко у своїй авторській програмі «Вацко on air» висловився про майбутнє нападника «Динамо» Владислава Супряги.


– На сьогоднішній день перспективи Супряги в київському «Динамо», як мені видається, відсутні. Я думаю, що «Динамо» буде шукати можливість працевлаштувати Супрягу в іншому клубі. Зараз команда розпочала підготовку, він приїхав на збори із зайвою вагою в 5 кг. Ви самі прекрасно розумієте, що кидати футболіста із зайвою вагою – величезний ризик для здоров’я футболіста, ризик отримати травму.

Наскільки я знаю, «Динамо» буде розглядати варіант із працевлаштуванням Супряги в якийсь інший клуб. Можливо, мова буде йти про український чемпіонат, але тут потрібно розуміти такий момент, як фінансові апетити футболіста. Не знаю, чи потягнуть їх українські клуби, можливо «Дніпро-1». Якщо їм потрібен буде Супряга, може будуть домовлятися.

З іншого боку, якщо в «Дніпро-1» щось зміниться, ви прекрасно розумієте, що «Динамо» 300 разів подумає, чи є сенс посилити клуб, який буде видаватися конкурентом у чемпіонській боротьбі. Тому, така історія, на жаль, для Супряги, але я сподіваюся і вірю в нього, адже це – один із найбільш талановитих українських нападників.