3 липня 2022 12:22

У Маріуполі внаслідок підриву російського катера "Акула" загинули троє моряків

В акваторії Маріуполя 30 червня на міні підірвався російський десантний катер "Акула". Разом з черговою "бойовою одиницею" новий підводний флот РФ поповнили троє російських окупантів.


Втрати ворог ніс і на суші: напередодні у Маріуполі згорів склад російських окупантів, де вони зберігали награбоване в українців майно. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.


"Нарешті отримали підтвердження, що дійсно 30 червня в акваторії Маріуполя підірвався на міні російський десантний катер проєкту 1176 "Акула" чорноморського флоту Д-106. Три моряки вже співають разом з Кобзоном пісні для риб", - сповістив про загибель трьох моряків російського флоту Андрющенко.


Він також повідомив, що у мікрорайоні Східний у Маріуполі напередодні, 2 липня, "випадково" згорів склад СТО, де загарбники, зокрема, зберігали награбоване у маріупольців майно.


"На Східному на Лівобережжі окупанти-мародери влаштували міні-серіал награбованого в складі СТО. Вчора близько 17:00 награбоване разом зі складом раптом запалало. МЧСники прилетіли рятувати "власне" майно, але не встигли. Черговий Маріупольский недопалок відплатив грабіжникам. Маріуполь не приймає окупацію і починає відплату навіть в тилу окупантів. Відплата поруч!", - зазначив радник мера Маріуполя.