1 липня 2022 08:23
1

Усьому колись приходить кінець. "Лозанна" перервала тривалу безпрограшну серію "Динамо"

Поразка київського Динамо у благодійному поєдинку з Лозанною з рахунком 0:2 перервала 24-матчеву серію команди Мірчі Луческу без невдач, пише zbirna.com.

До гри зі швейцарцями востаннє біло-сині поступалися ще 8 грудня 2021 року у виїзному поєдинку Ліги чемпіонів португальській Бенфіці. І теж із рахунком 0:2.

Під час безпрограшної серії динамівці виграли 17 зустрічей і сім ігор звели в нічию (дві — 0:0). Різниця забитих та пропущених м'ячів у цей період – 57:18.

Втім, тут варто обов'язково позначити, що в цій серії вмістився лише один офіційний поєдинок: 12 грудня у 18-му турі УПЛ-2021/2022 Динамо на своєму полі розійшлося миром із Зорею — 1:1. Інші ж 23 гри мали статус або благодійних, або контрольних зустрічей.
я не знаю кто писав цей заголовок, але скоро збирати гроші будуть не на байрактари, а на лікування цьому писаці