1 червня 2022 11:52

Кроос пояснив свою різку реакцію на запитання журналіста після фіналу Ліги чемпіонів

Півзахисник "Реала" Тоні Кроос пояснив свою емоційну реакцію на запитання журналіста після фінального матчу Ліги чемпіонів із "Ліверпулем" (1:0).

"Я просто хотів дізнатися, як він дивився матч. Я б не сказав, що ми притиснули суперників до стінки з першої хвилини до 90-ї. Я зазначив, що гра була рівною, і що "Ліверпуль" мав кілька справді небезпечних моментів. Але ми змогли здобути перемогу, як і в останніх матчах плей-офф.

Журналіст отримав відповідь, але хотів почути, що ми виграли незаслужено? Мені начхати, що це фінал. Ми просто мали виграти. У той момент я був дуже злий. Я сердився на нього. Нам довелося пройти через кілька фаз тиску, і я сказав йому про це, коли він запитав. Чого він чекав? Що я скажу, що ми домінували над Ліверпулем протягом 90 хвилин? Це команда світового рівня. Із нею не буває просто. Але ми мали обігравати їх, і це те, що ми зробили", - сказав Кроос.