26 травня 2022 08:41

Палкін за відновлення Прем'єр-ліги: "Маємо показати, що Україна продовжує боротися та перемагати"

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін під час зустрічі з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом виступив за відновлення чемпіонату України.


«Хотів би подякувати Міністерству молоді та спорту в особі Вадима Гутцайта, яке дозволило нам провести цей тур. Для нас дуже важливо допомагати Україні, допомагати армії, допомагати біженцям та всім постраждалим від війни. Ми хочемо продовжувати цей шлях.

Це важливо і з фінансової точки зору, щодо збору коштів для підтримки України, і з іміджевого боку. Наше завдання – показати всій Європі, всьому світу те, що відбувається на цій війні, що коять російські солдати. Це один із важливих аспектів, який ми сьогодні намагаємось донести. І, сподіваюся, ми продовжимо це робити.

Усі ігри, які ми проводитимемо в майбутньому, незалежно від того, товариські це матчі чи офіційні поєдинки Ліги чемпіонів, – усі вони будуть спрямовані на підтримку України: і в іміджевому плані, і з точки зору збору коштів.

Звісно, ми маємо підготуватися до Ліги чемпіонів, і підготовка йтиме саме в річищі таких благодійних матчів. Сподіваємося, що почнемо підготовчий процес наприкінці червня, у липні й серпні проводитимемо ці матчі та займатимемося своєю роботою. Кожен сьогодні має робити внесок для перемоги нашої країни. Якщо ми можемо бути корисними, то маємо це робити.

Ми розмовляли з приводу продовження чемпіонату. Вважаю, це важливий аспект: і щодо збереження національної збірної, і з точки зору збереження чемпіонату України. Ці фактори є важливими, тому що це дає фінансову підтримку нашій країні й один із головних аспектів – іміджевий. Ми маємо показати, що Україна продовжує грати чемпіонат, Україна продовжує боротися, Україна продовжує перемагати. І це ми маємо демонструвати всьому світові», – сказав Палкін.