23 травня 2022 23:59

Асист для України. Шевченко зіграв у Мілані в благодійному матчі

23 травня у Мілані пройшов благодійний матч зірок світового футболу на підтримку України.

У цьому поєдинку зіграли Франческо Тотті, Жуліо Сезар, Бернд Шнайдер, Лілан Тюрам, Андреа Пірло, Філіппо Індзагі та інші відомі футболісти минулого.

Серед учасників був і знаменитий український футболіст Андрій Шевченко. Екс-наставник збірної України вивів команду на поле з капітанською пов'язкою та зумів віддати гольову передачу на Кларенса Зеєдорфа у першому таймі. Гра проходила у форматі 2 таймів по 35 хвилин, з музичними виступами до гри та у перерві.

Зустріч завершилася перемогою білих над синіми (4:2). Імена голеадорів вражають: Кларенс Зеєдорф (дубль), Алессандро Матрі, Альберто Джилардіно (у білих), а також Філіппо Індзагі, Самюель Ето'о (у синіх),

Мета гри – збір коштів для підтримки протидії будь-яким видам дискримінації та для забезпечення потреб українських переселенців, які вимушено залишили свої будинки через війну з рф. Кошти надійдуть на рахунок спеціального фонду, створеного Самюелем Ето'о, і розподілятимуться за запитами.

Благодійний матч, Мілан, 23 травня

Inclusion Icons – United Icons – 2:4
Голи: Ф. Індзагі, 4, Ето'о, 65 – Зеєдорф (асист: Шевченко), 20, Матрі, 22, Джилардіно, 27, Зеєдорф, 90+2.