23 травня 2022 22:31

"Давай пограємо ще 10 років і вкрадемо більше грошей". Ібрагімовіч видав потужну промову після чемпіонства "Мілана"

Нападник Мілана, який вдруге здобув Скудетто з "россонері", не міг не стати головною дійовою особою свята.


По завершенні матчу проти Сассуоло (3:0), перемога в якому принесла Мілану чемпіонство, Златан на правах найдосвідченішого футболіста взяв слово у роздягальні.

"Коли я прийшов сюди, мало хто вірив у нас. Але коли ми зрозуміли, що потребуємо самопожертви, праці та віри, ми стали командою. І як команда ми можемо досягти того, чого досягли зараз.

Тепер Мілан – чемпіон Італії. Хочу подякувати кожному футболісту та членам правління. Я знаю, що це було нелегко, але єдність перемогла. На початку сезону в нас не вірили, але все змінилося. Пишаюся кожним із вас.

Відсвяткуйте, як чемпіони. Зараз не місто Мілан належить команді Мілан, а Італія належить Мілану", – емоційно заявив 40-річний Златан, штовхнувши стіл.

У чемпіонському для "россонері" сезоні Ібрагімовіч забив 8 голів та віддав 3 асисти. Через місяць його контракт з клубом завершується, але не виключено, що ветеран залишиться в Мілані ще на сезон. Принаймні, він вже на це натякнув.

"Я прибув сюди, давши обіцянку, і я її дотримав. Коли я казав, що ми виграємо Скудетто, багато хто сміявся. Присвячую це чемпіонство Міно. Він був одним із тих, хто хотів бачити мене в Мілані і сказав, що я єдиний, хто може врятувати Мілан. Моє майбутнє? Міно Райола сказав би: "Давай пограємо ще 10 років і вкрадемо більше грошей", – цитує шведа Goal.com.