23 травня 2022 13:31

Віктор ВАЦКО: "Петраков вирішив "відчепити" Бєсєдіна, який у Луческу в "Динамо" є головним претендентом на статус основного форварда команди"

Коментатор Віктор Вацко у своїй програмі «Вацко on air» висловився про рішення головного тренера збірної України Олександра Петракова «відчепити» форварда «Динамо» Артема Бєсєдіна зі заявки національної команди.


«Ми пам’ятаємо що, хто, як і коли залишили Артема на довгий час поза футболом. Це був матчі збірної України проти Швеції, страшна травма, вилучення шведського футболіста і тривале відновлення. Зараз всі сподівалися, що почнеться друге коло, Бєсєдін набере кондиції, буде грати, буде бойовою одиницею.

Петраков вирішив «відчепити» Бєсєдіна, який у Луческу в «Динамо» є головним претендентом на статус основного центрфорварда команди. Але знову ж таки, ще раз повторюю: травма, він пропустив першу частину сезону, всю кваліфікації до чемпіонату світу. Так склалося, що ігрової практики і тонусу не було.

Можливо, це також десь вплинуло на вибір Петракова. Плюс він бачив Артема у тренувальному циклі й мав, звичайно, набагато більше інформації для роздумів та аналізу», – сказав Вацко.


Фото - сайт ТК "Футбол 1/2/3"