19 травня 2022 15:47

Анатолій ТРУБІН: "Хлопці, які у Маріуполі, - взагалі на межі фантастики. Напевно, вони безсмертні"

Голкіпер Шахтаря та збірної України Анатолій Трубін висловив захоплення українською армією, яка 85-го дня протистоїть повномасштабній російській агресії.


Окремо воротар згадав про ультрас українських клубів, які у великій кількості вирушили воювати проти окупантів.

«Вважаю, якщо буде така підтримка від народу, то кожен українець непереможний. А хлопці, які в Маріуполі, взагалі на межі фантастики. Мабуть, вони безсмертні. Навіть не люди, а якісь роботи. Але все одно [війна в Україні] — катастрофа 21-го століття. Як таке взагалі може бути?», - заявив Трубін.

«У мене величезна повага до ультрас. Це хлопці, які завжди, попри все, підтримують команду. Тому зараз ультрас усіх клубів захищають нашу країну, і вважаю, що вони заслуговують на повагу не лише від футболістів, а й від усього світу».

«Вчинок футболістів Прикарпаття [які пішли воювати чи не всією командою] — вчинок справжніх чоловіків. Але із цим треба бути акуратним. Усі повинні робити свою справу, та професійно. Адже війна — це не лише ті, хто воює. Але й ті, хто допомагає фінансово, волонтерством, інформаційно. Це як командна робота. Багато ниток, які ведуть до перемоги. Зараз ми як ніколи разом, усі працюємо в одному напрямку. Вважаю, що наша перемога дуже близька і все закінчиться якомога раніше».