18 травня 2022 09:54

Олександр ГОЛОВКО: "Для Петракова це стандартний збір. Йому не звикати працювати у форс-мажорних ситуаціях"

Колишній захисник збірної України Олександр Головко висловився щодо майбутнього поєдинку "синьо-жовтих" з шотландцями за вихід на чемпіонат світу у Катарі.

"Для Петракова це стандартний збір. Йому не звикати працювати у форс-мажорних ситуаціях. Форс-мажор жахливий, він пов'язаний з іншими подіями. Але він з тих тренерів, які можуть підготувати за короткий час.


Відсутність тонусу у певних гравців – одна річ, але до 1 червня буде збалансованіший стан команди. Я гадаю, що для нього це не проблема. І навіть 2 спаринги через день – вони будуть підходити до плану підготовки. Мені здається, він буде більш кубковим. До таких матчів (проти Шотландії, – прим.) Петраков вміє готуватися.

Найлегше буде хлопцям, які приїдуть після своїх чемпіонатів. Вони практично без відпочинку, але, з іншого боку, за короткий період зіграти ключові матчі – для них це буде не проблема.


Найбільший плюс – всі хлопці розумні. З ними довго розмовляти не варто. Вони знають, що робити, вони прийняли Петракова. На той час це було складно і для них, і для нього. А зараз головне – не перегоріти. Петраков та його штаб дуже досвідчені. Вони можуть підвести команду під цей матч", – сказав Головко у коментарі "Футбол NEWS".