15 травня 2022 18:06

Українське дербі Ярмоленка та Зінченка. "Вест Хем" відібрав очки у "Манчестер Сіті"

15 травня відбувся поєдинок 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому внічию зіграли «Вест Хем» та «Ман Сіті» (2:2).

Господарі поля забили два голи у першому таймі зусиллями Джека Гріліша, однак у другій половині гри гості зуміли відіграти гандикап. Більше того, Ріяд Марез міг принести перемогу команді з Манчестера, однак із 11-местрової позначки не зміг переграти голкіпера суперників.

Олександр Зінченко вийшов в основі «містян» і зіграв весь матч, а Андрій Ярмоленко був заявлений у запасі у «молотобійців» і з'явився на полі на 90+5 хвилині. Можливо, це остання гра Андрія на домашньому стадіоні команди, оскільки, швидше за все, він залишить команду влітку.

За тур до кінця «Ман Сіті» набрав 90 очок, а у переслідувача – «Ліверпуля» – 86 балів (плюс гра в запасі). Команді Пепа Гвардіоли, щоб здобути титул АПЛ, необхідно 22 травня вдома обіграти «Астон Віллу».