2 травня 2022 23:18

Гол та асист Ярмоленка допомогли "Вест Хему" U-23 зберегти друге місце у чемпіонаті

Український вінгер відзначився голом у матчі Прем'єр-ліги U-23 Дербі Каунті – Вест Хем.

Напередодні 32-річний українець вийшов на останні хвилини програного матчу проти Арсенала (1:2), а сьогодні отримав ігрову практику в поєдинку молодіжки. На 28-й хвилині Ярмоленко став автором забитого м'яча, зробивши рахунок 3:0.

По перерві українець ще й асистував партнеру. Це трапилося на 60-й хвилині, а на 69-й Ярмоленка замінили за рахунку 4:0. Фінальний результат – 5:0 на користь Вест Хема U-23.

У сезоні 2021/22 Андрій зіграв за Вест Хем 30 матчів у всіх турнірах. Забив 4 голи та віддав 4 асисти (включно з сьогоднішніми). Вест Хем U-23 посідає друге місце в молодіжній Прем'єр-лізі, відстаючи від Ман Сіті на 6 очок.